Романтичні Чернівці та Кам’янець-Подільський на День Святого Валентина

Романтичні Чернівці та Кам’янець-Подільський на День Святого Валентина

цена от грн 2250

Всі екскурсії у вартості туру !!!

У програмі туру:

 • Чернівці — «маленький Париж»;
 • Колишня резиденція митрополитів Буковини — спадщина ЮНЕСКО Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янець-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Найбільша неприступна в Україні: «Хотинська фортеця»;
 • Кам’янець-Подільський, Замковий міст, Стара фортеця;
 • Підземна перлина Поділля — печера «Кришталева»;
 • Проживання в готельно-розважальному комплексі «7 днів»

1 день

23:15 збір групи метро Житомирська м.Київ

23:30 Виїзд з м Київ,

01:15 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

2 день

08:00 — 9:00 (час вказано орієнтовно) Приїзд в м.Чернівці вранці.

Сніданок самостійно.

Місто Чернівці — центр мальовничій Буковини.

Під час екскурсії в Чернівцях Ви відкриєте для себе історію європейського міста, розташованого на перехресті доріг з Європи в Азію, негласної столиці Європи, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю, де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових крамниць було більше ніж трактирів .

Ви дізнаєтеся передумови перетворення буковинського провінційного містечка в східний форпост Австрійської імперії, історію виникнення площ, вулиць, познайомитеся з архітектурними шедеврами, що увібрав в себе красу різних культурних стилів декількох епох.

По головній пішохідній вуличці, яка названа на честь О.Кобилянської, Ви прогуляєтеся до однієї з головних визначних пам’яток міста — колишньої резиденції Буковинських митрополитів, яка включена до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. У цій дивовижній за своєю красою споруді вбачаються райдужні візерунки гуцульської писанки, а дах покритий черепицею в поєднанні з вишуканою легкістю ажурних кованих решіток і строгості кріпаків зубчастих стін, нагадує українську вишиванку.

В архітектурних формах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічність і цілісність споруди. Під час екскурсії Ви відвідаєте палац і парк Митрополита, церква Трьох Святителів, семінарський корпус, Мармурова зала, відновлений після пожежі 1944 г. На стінах університету ви побачите автентичні розписи художників Е. Бучевського і Е. Максимовича, почуєте бій курантів, які перебувають на вежі школи псаломщиків і можливо задумаєтеся про прекрасне.

Ви побачите: центральну площу з міською ратушею, дерев’яною церквою Св. Миколая, турецька площа, будинок органної музики та інші цікаві об’єкти. Вільний час. обід Приїзд в Кривче.

Екскурсія в печеру «Кришталева». Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області. В галереях печери проведено освітлення і обладнані для відвідування туристами. Всього довжина дослідження ходів становить близько 22 км, а розроблений туристичний маршрут — 2.8 км. За незвичайну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля. На початку стіни і склепіння Кришталевої печери виблискують кристалами темно-коричневого гіпсу, вимиті водами древнього Сарматського моря. Йдемо далі. І в коридорі натрапляємо на загадкові чудеса. Здається, що все навколо покрито інеєм, химерними пальмовими гілками, листям папороті і бурштину. У залі Скель, знайти комфортну для ніг стежку стає важко — спостерігаємо скупчення кам’яних брил, і хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі, нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна, миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю.

Грот Кам’яних Сліз, Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів, Дружби (є навіть Преси!), Зали Завалів, Втрачених сподівань — це лише частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких — неповторна і має свою історію і легенду.

По дорозі зупинка на обід .

Переїзд до Кам’янця-Подільського. Поселення в готель «7 днів».

Вільний час.

У вас є унікальна можливість отднохнуть і розслабиться

До ваших послуг: басейн; фінська сауна; турецька парна; тренажерний зал; кардіо-зал; зал боксу; відвідування групових занять за розкладом; користування роздягальнею і душовими.

А так же релакс в СПА-зоні готелю, можливість додатково замовити масаж, відпочинок в VIP-сауні

3 день

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському.

Кам’янець-Подільський — одне з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста — в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі.

Кам’янець-Подільська фортеця є одним з найбільш знаменитих пам’ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень — Старого замку і Нового замку. Неприступність укріплень Кам’янця-Подільського вражала своїх сучасників. У 1621 році турецький хан Осман підійшов до фортеці і запитавши, хто ж так зміцнив її, почув у відповідь: «Сам Бог!» Осман розгорнув своє військо та, йдучи геть, сказав фразу, що стала крилатою: «Нехай Бог її і бере!»

Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» ХІІІ-ХVІІІ ст.

Приїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця».

Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця — одне з семи чудес України.

Повернення в Кам’янець-Подільський.

Вільний час. Обід (самостійно).

Виїзд до Києва о 15:00. Приїзд до Києва / в Ваше місто пізно ввечері (після 23-00).

Дати виїзду: 14 лютого 2020 — 16 лютого 2020

Вартість туру «Романтичні Чернівці та Кам’янець-Подільський на День Святого Валентина» за чол. в грн .:

Номер «Стандарт»: 2250 грн.

Номер «Напівлюкс»: 2400 грн.

— Діти до 12 років при проживанні з двома дорослим в номері: 1950 грн.

— Доплата за одномісний номер: 400 грн

Дети:

Діти до 12 років при проживанні з двома дорослим в номері: 1950 грн.

До вартості туру ВХОДИТЬ:

 • Проїзд на автобусі;
 • Проживання в готельно-розважальному комплексі «7 днів»
 • 1 сніданок;
 • Оглядова екскурсія по м.Чернівці і печері «Кришталева»;
 • Екскурсійна програма по м.Кам’янець-Подільський та Кам’янець-Подільської фортеці;
 • Екскурсійна програма з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця»;
 • Медична страховка;
 • Послуги супроводжуючого групи.

До вартості туру НЕ ВХОДИТЬ

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • обіди, вечері;
 • особисті витрати;